SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
58 300 €
(1 296 € / m²)
Satış
2
1
45 m²
Telat Efendi Caddesi

yatak odası2
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Important Notice: All apartments will be delivered with fully equipped kitchens (cabinets, sink, faucets) and bathrooms with WC, shower cabins and was...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıDuş kabiniGörüşMutfak aletleri

Diğer
Teklifin yaşı: 175günler
Güncellendi: 168günler

Yerellikler

Telat Efendi Caddesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Habita International Estates

Birol Dikmen

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar