SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
190 000 €
(2 111 € / m²)
Satış
3
2+
90 m²
Alanya - Mersin Yolu

yatak odası3
düz90 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق مطلة على البحر جاهزة للسكن مع شرفة في دميرتاش ألانيا
دميرتاش بتطورها وطبيعتها الرائعة وبحرها الفريد وأسلوب حياتها الهادئ هي جنة مخفية في ألانيا. ت...

Diğer
Teklifin yaşı: 209günler
Güncellendi: 13günler

Yerellikler

Alanya - Mersin Yolu
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar