SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
114 000 €
(2 280 € / m²)
Satış
2
1
50 m²
Aydin Sokak

yatak odası2
düz50 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق بإطلالات خلابة ضمن مجمّع قريب من البحر والمرافق في أفسالار ألانيا
تُعد أفسالار، إحدى مناطق ألانيا، معروفة بشواطئها النظيفة، بيئتها الآمنة، وفرة ال...

Diğer
Teklifin yaşı: 229günler
Güncellendi: 169günler

Yerellikler

Aydin Sokak
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar