SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
79 000 €
(1 463 € / m²)
Satış
1
1
54 m²
Antalya - Burdur Yolu

yatak odası1
düz54 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Brand-New Investment Friendly Apartments with Pool in Döşemealtı Antalya
Located in one of Antalya’s most prestigious districts, Döşemealtı offers a u...

zemin:
3. zemin 5
Teklifin yaşı: 240günler
Güncellendi: 168günler

Yerellikler

Antalya - Burdur Yolu
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar