SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
114 900 €
(2 128 € / m²)
Satış
2
1
54 m²
Isparta - Antalya Yolu

yatak odası2
düz54 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

The apartment for sale is located in Aksu. The Aksu district lies between the Düden and Aksu streams. It is located to the east of Antalya’s city cent...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Duş kabiniAçık yaşam alanıMutfak aletleriGüvenlikDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 258günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Isparta - Antalya Yolu
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Razan Al-masri

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar