SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
74 000 €
(1 276 € / m²)
Satış
1
1
58 m²
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı

yatak odası1
düz58 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

These stylish flats for sale in Mersin, located in the sought-after Çesmeli area of Erdemli, offer stunning sea and city views. Mersin is renowned fo...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 321günler
Güncellendi: 295günler

Yerellikler

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TrustPoint

Trust Point

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar