SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
80 933 €
(1 349 € / m²)
Satış
2
1
60 m²
Alanya Kavşağı

yatak odası2
düz60 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

The apartment for sale is located in Konakli. Konakli is very popular due to its location next to the sea. It became one of the most favourite holiday...

Diğer
Teklifin yaşı: 445günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Alanya Kavşağı
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Joud Al Moufti

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar