SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
338 849 €
(3 724 € / m²)
Satış
2
2+
91 m²
ถนนวิเศษ, ตําบลราไวย์

yatak odası2
düz91 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Nestled in the vibrant South of Phuket, this property offers an exceptional living experience surrounded by breathtaking tropical panoramas. Located ...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

ถนนวิเศษ, ตําบลราไวย์
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Siam Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar