Teklifler listesi
15
15
15
97 144 €
(3 350 € / m²)
Satış
Atipik
1
29 m²
Patak Soi 2, ตําบลกะรน
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
29 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Modern low-rise condominium in Kata with sea and mountain views, just 1.5 km from the beach. Ideal for living, holidays, or long-term investment.
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Yüzme havuzu
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Görüş
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
116günler
Güncellendi:
116günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Patak Soi 2, ตําบลกะรน
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
50 lemons
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
50 lemons