SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 191 353 €
(4 582 € / m²)
Satış
Atipik
2+
260 m²
ถนนปากบาง, ตําบลกะรน

yatak odasıatypical
düz260 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Luxurious 3-Bedroom, 4-Bathroom Penthouse with Stunning Seaview! 🌟🏖️ Location: Only 7 minutes walk to the beautiful Kata Beach 🌊🌴 Privacy and Sec...

Diğer
Teklifin yaşı: 335günler
Güncellendi: 334günler

Yerellikler

ถนนปากบาง, ตําบลกะรน
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Kinnara

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar