SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
224 827 €
(3 459 € / m²)
Satış
1
1
65 m²
Soi Choeng Thale 14, ตําบลเชิงทะเล

yatak odası1
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Bright PhuketA new and innovative condominium project is being created in Bang Tao on the tropical island of Phuket. A perfect opportunity for an inv...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Soi Choeng Thale 14, ตําบลเชิงทะเล
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Siam Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar