SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
570 647 €
(4 323 € / m²)
Satış
3
2+
132 m²
Soi Haddsurin 8, ตําบลเชิงทะเล

yatak odası3
düz132 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Enjoy breathtaking views, top-of-the-line amenities, and unparalleled convenience at 3-bedroom, 4-bathroom condo at Surin Area , boasting stunning oc...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Soi Haddsurin 8, ตําบลเชิงทะเล
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Siam Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar