SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
276 510 €
(4 687 € / m²)
Satış
1
1
59 m²
ถนนป่าสัก-โคกโตนด, ตําบลเชิงทะเล

yatak odası1
düz59 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Botanica HytheNestled amidst the heart of the Laguna area, this six-story condominium comprises of four meticulously crafted buildings. The project s...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

ถนนป่าสัก-โคกโตนด, ตําบลเชิงทะเล
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Siam Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar