SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
225 899 €
(5 020 € / m²)
Satış
1
1
45 m²
Soi Cherngtalay, ตําบลเชิงทะเล

yatak odası1
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Modern one bedroom, 51 sqm apartment located just a 5 minute walk to Laguna Beach. This is a corner unit, so more privacy for the residents. Situated...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Soi Cherngtalay, ตําบลเชิงทะเล
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Siam Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar