SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
474 425 €
(4 744 € / m²)
Satış
3
2+
100 m²
moo 2 Cherngtaly, ตําบลเชิงทะเล

yatak odası3
düz100 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Experience ultimate luxury with this 2-bedroom condominium for sale at Laguna Beachside condominium, just 200 meters from the white sands of Bang Tao ...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasGörüşZeminAçık yaşam alanıAyrı mutfakBanyoDuş kabiniÇamaşır makinesiMutfak aletleriYüksek tavanlarDoğal ışıkDöşenmişGüvenlik

döşenmiş
Teklifin yaşı: 112günler
Güncellendi: 78günler

Yerellikler

moo 2 Cherngtaly, ตําบลเชิงทะเล
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Phuket Property Group Co.,Ltd

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar