Teklifler listesi
15
15
15
140 124 €
(4 379 € / m²)
Satış
1
1
32 m²
Bandon-Cherngtalay Rd., ตําบลเชิงทะเล
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
1
düz
32 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Modern apartments in the prestigious Bang Tao area, Phuket: a large-scale residential project by Rhom Bho Property, just 2.5 km from the beach, surrou
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Yüzme havuzu
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
161günler
Güncellendi:
119günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Bandon-Cherngtalay Rd., ตําบลเชิงทะเล
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
50 lemons
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
50 lemons