SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
130 476 €
(4 209 € / m²)
Satış
Atipik
1
31 m²
ลายัน 4, ตําบลเชิงทะเล

yatak odasıatypical
düz31 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Beautiful modern studio loft in a very desirable location of Phuket. The studio has spacious magnificently decorated bathroom. The bedroom and living...

Diğer
Teklifin yaşı: 332günler
Güncellendi: 332günler

Yerellikler

ลายัน 4, ตําบลเชิงทะเล
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Kinnara

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar