SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
575 667 €
(4 361 € / m²)
Satış
Atipik
2+
132 m²
Soi Haddsurin 8, ตําบลเชิงทะเล

yatak odasıatypical
düz132 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Enjoy breathtaking views, top-of-the-line amenities, and unparalleled convenience at 3-bedroom, 4-bathroom condo at Surin Area , boasting stunning oc...

Diğer
Teklifin yaşı: 332günler
Güncellendi: 331günler

Yerellikler

Soi Haddsurin 8, ตําบลเชิงทะเล
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Kinnara

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar