SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
661 863 €
(2 903 € / m²)
Satış
Atipik
2+
228 m²
ตําบลฉลอง

yatak odasıatypical
düz228 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

A three-bedroom condominium is located in a secluded development called Pearl of Naithon. This beautiful ground-floor unit offers a spacious living ar...

Diğer
Teklifin yaşı: 334günler
Güncellendi: 333günler

Yerellikler

ตําบลฉลอง
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Kinnara

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar