SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
286 315 €
(4 090 € / m²)
Satış
1
1
70 m²
ตําบลไม้ขาว

yatak odası1
düz70 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This is a large 70 sqm one bedroom apartment in a beautiful beachside condominium project. The open plan living area includes a living room, dining a...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

ตําบลไม้ขาว
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Siam Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar