SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
184 971 €
(2 229 € / m²)
Satış
2
2+
83 m²
ถนนศักดิเดชน์, เทศบาลตําบลวิชิต

yatak odası2
düz83 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Condo for Sale – Newly Renovated | Cape Panwa, PhuketThe Pixel CondominiumSea View Unit | Beautiful Sunset | Quiet Coastal Living🌐 View More Properti...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşYeniden yapılandırmadan sonraDöşenmişDoğal ışıkZemin

Diğer
Teklifin yaşı: 128günler
Güncellendi: 39günler

Yerellikler

ถนนศักดิเดชน์, เทศบาลตําบลวิชิต
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

REMAX Top Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar