SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
99 816 €
(1 040 € / m²)
Satış
Atipik
2+
96 m²
เทศบาลนครหัวหิน

yatak odasıatypical
düz96 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Massive price reduction to only THB 3,800,000* You will NOT find another condo anywhere in Hua Hin with this price per square meter. This is an inves...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

เทศบาลนครหัวหิน
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Siam Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar