SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
157 543 €
(2 626 € / m²)
Satış
1
1
60 m²
เทศบาลนครหัวหิน

yatak odası1
düz60 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

SansaraA luxury condominium development on the beautiful Black Mountain Golf Course, one of the best in Asia, is offering condos for sale. One and tw...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

เทศบาลนครหัวหิน
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Siam Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar