SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
183 800 €
(1 217 € / m²)
Satış
2
2+
151 m²
ถนนทวีราษฎร์ภักดี, เทศบาลนครเกาะสมุย

yatak odası2
düz151 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Fully furnished sea view condo for sale in Samui Island.Infinity Samui covers an area of 10 Rai. and consists of 67 apartments and penthouse nestled ...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

ถนนทวีราษฎร์ภักดี, เทศบาลนครเกาะสมุย
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Siam Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar