SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
535 836 €
(3 209 € / m²)
Satış
1
2+
167 m²
เทศบาลนครเกาะสมุย

yatak odası1
düz167 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

A fabulous one bedroom private pool suite for rent. The home offers privacy and amazing ocean views. The estate is located in a new luxury villa deve...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

เทศบาลนครเกาะสมุย
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Siam Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar