SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
83 956 €
(2 895 € / m²)
Satış
1
1
29 m²
Ring Road, เทศบาลนครเกาะสมุย

yatak odası1
düz29 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

​ *Phase 2* This fresh development presents contemporary freehold condominiums for sale in Koh Samui, strategically positioned between Chaweng and Ba...

Diğer
Teklifin yaşı: 126günler
Güncellendi: 12günler

Yerellikler

Ring Road, เทศบาลนครเกาะสมุย
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Conrad Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar