SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
71 400 €
(2 100 € / m²)
Satış
1
1
34 m²
ถนนสุเทพ, เทศบาลนครเชียงใหม่

yatak odası1
düz34 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Condo for sale in New Development in Chiang Mai, The development has swimming pool,smart system access and CCTV, fitness center, 24 hours security, i...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 374günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

ถนนสุเทพ, เทศบาลนครเชียงใหม่
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar