SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
93 197 €
(2 026 € / m²)
Satış
Atipik
1
46 m²
ถนนเพชรเกษม, เทศบาลเมืองชะอํา

yatak odasıatypical
düz46 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Discover a charming1-bedroom, 1-bathroomcondo atBaan Thew Talay Aquamarine, offering a comfortable46 sqm living area. This stylish unit is perfect for...

Diğer
Teklifin yaşı: 332günler
Güncellendi: 332günler

Yerellikler

ถนนเพชรเกษม, เทศบาลเมืองชะอํา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Kinnara

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar