SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
244 752 €
(1 643 € / m²)
Satış
2
2+
149 m²
petchkasem road, เทศบาลเมืองชะอํา

yatak odası2
düz149 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This luxury two bedroom condominium is situated on the third floor and has nice views of the swimming pool. This property has a magnificent winding l...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 383günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

petchkasem road, เทศบาลเมืองชะอํา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar