SUPA24
138 578 €
(3 464 € / m²)
Satış
Atipik
1
40 m²
จอมเทียนสายหนึ่ง, เมืองพัทยา

yatak odasıatypical
düz40 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This Condominium comprises of 2 buildings, having 49 floors and includes 310 units.FacilitiesFacilities are include elevator, parking, 24-hours secur...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

จอมเทียนสายหนึ่ง, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Siam Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar