SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
150 456 €
(4 425 € / m²)
Satış
1
1
34 m²
จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา

yatak odası1
düz34 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This condominium consists of a 46-storey solitary tower that overlooks the magnificent Jomtien Beach.Over 80% of the units feature a direct sea view ...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Siam Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar