SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
121 421 €
(1 991 € / m²)
Satış
1
1
61 m²
นาเกลือ 16, เมืองพัทยา

yatak odası1
düz61 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This high class apartment is built in a modern style, comes fully furnished and features an outstanding location.Key features of this property includ...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

นาเกลือ 16, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Siam Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar