SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 583 754 €
(5 060 € / m²)
Satış
2
2+
313 m²
ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา

yatak odası2
düz313 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

this Condominium comprises of 2 buildings, having 46 floors and includes 544 units.FacilitiesFacilities are include elevator, parking, 24-hours secur...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Siam Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar