Teklifler listesi
10
10
10
69 362 €
(1 927 € / m²)
Satış
1
1
36 m²
Thappraya Rd, เมืองพัทยา
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
1
düz
36 m²
banyolar
Çevir İngilizce
36.57 Sqm 1 Bedroom w/ Sea Views in Grande Caribbean Condo Resort Pattaya Condominium For Sale - GC42
Location: Thappraya Road, Jomtien, PattayaBedroo...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
1günler
Güncellendi:
1günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Thappraya Rd, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.