SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
75 943 €
(1 582 € / m²)
Satış
Atipik
1
48 m²
Thapparaya Road, เมืองพัทยา

yatak odasıatypical
düz48 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

48 Sqm Studio w/ City Views in View Talay 5 Jomtien Condominium Beach Pattaya Condo For Sale - VT5D21
Location: Thappraya Rd, Jomtien, PattayaBuilding...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Thapparaya Road, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar