SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
113 427 €
(3 911 € / m²)
Satış
1
1
29 m²
จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา

yatak odası1
düz29 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

ขายคอนโด 1 ห้องนอน ตกแต่งครบครันอย่างมีสไตล์ ที่ริเวียร่า โอเชียน ไดรฟ์ คอนโดมิเนียมหรูสูงระฟ้า ตั้งอยู่ใจกลางจอมเทียน พัทยา ตั้งอยู่บนชั้น 11 พร้อมวิ...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Roof21 Thailand

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar