SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
195 557 €
(4 548 € / m²)
Satış
1
1
43 m²
พระตําหนัก 5, เมืองพัทยา

yatak odası1
düz43 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

43.50 Sqm 1 Bedroom w/ Sea Views in Sea Sky by Sands Pattaya Condo For Sale - SSKY02
Location: Soi Pratumnak 6, Pratumnak, Pattaya
Bedroom: 1

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

พระตําหนัก 5, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar