SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
81 416 €
(2 395 € / m²)
Satış
2
1
34 m²
จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา

yatak odası2
düz34 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Project : Dusit Grand View
GPS : https://maps.app.goo.gl/HVEvyY2hg9NRYn4E7
Listing ID : CX-117311
FOR SELL : 2,985,000 ฿

döşenmiş
Teklifin yaşı: 66günler
Güncellendi: 66günler

Yerellikler

จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Connex Property

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar