SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
135 830 €
(2 302 € / m²)
Satış
3
1
59 m²
ถนนพัทยาสายสอง, เมืองพัทยา

yatak odası3
düz59 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Project : Centric Sea Pattaya
GPS : https://maps.app.goo.gl/b9MAHNdMzcLzW3Qs7
Listing ID : CX-123476
FOR SELL : 4,980,000 ฿

döşenmiş
Teklifin yaşı: 67günler
Güncellendi: 67günler

Yerellikler

ถนนพัทยาสายสอง, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Connex Property

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar