SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
63 388 €
(1 585 € / m²)
Satış
Atipik
1
40 m²
ซอยนาจอมเทียน 6, เมืองพัทยา

yatak odasıatypical
düz40 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Discover comfortable living in this stylish 1-bedroom apartment at Nam Talay Condominium, perfectly situated in the quiet Na Jomtien neighborhood of P...

Diğer
Teklifin yaşı: 81günler
Güncellendi: 81günler

Yerellikler

ซอยนาจอมเทียน 6, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Thavorn Asia Property

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar