SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
96 995 €
(1 979 € / m²)
Satış
Atipik
1
49 m²
ถนนชัยพฤกษ์ ซอย3, เมืองพัทยา

yatak odasıatypical
düz49 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Discover the perfect blend of comfort and convenience with this spacious 1-bedroom apartment for sale in the sought-after La Santir condominium, locat...

Diğer
Teklifin yaşı: 81günler
Güncellendi: 81günler

Yerellikler

ถนนชัยพฤกษ์ ซอย3, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Thavorn Asia Property

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar