SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
49 180 €
(1 639 € / m²)
Satış
Atipik
1
30 m²
ซอยนาจอมเทียน 2, เมืองพัทยา

yatak odasıatypical
düz30 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Welcome to your dream getaway in the heart of Pattaya! This charming 1-bedroom apartment, nestled in the prestigious Neo Sea View complex, offers an u...

Diğer
Teklifin yaşı: 81günler
Güncellendi: 81günler

Yerellikler

ซอยนาจอมเทียน 2, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Thavorn Asia Property

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar