SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
144 779 €
(2 161 € / m²)
Satış
2
2+
67 m²
ถนนราชวรุณ, เมืองพัทยา

yatak odası2
düz67 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

67.17 Sqm 2 Bedroom w/ Sea Views in The Point Pratumnak Pattaya Condo For Sale - POINT32
Location: Soi Kasetsin, Pratumnak, PattayaBedroom: 2Bathroom:...

Diğer
Teklifin yaşı: 98günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

ถนนราชวรุณ, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar