SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
39 222 €
(1 154 € / m²)
Satış
1
1
34 m²
ถนนบุณย์กัญจนา, เมืองพัทยา

yatak odası1
düz34 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

34 Sqm 1 Bedroom w/ City Views in Park Lane Resort Jomtien Condo For Sale - PL14
Location: Boon Kanchana, Jomtien
Bedroom: 1
Bathroom: 1
Balcony: 1

Diğer
Teklifin yaşı: 127günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

ถนนบุณย์กัญจนา, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar