SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
94 738 €
(1 316 € / m²)
Satış
2
2+
72 m²
ซอยพระตําหนัก 6, เมืองพัทยา

yatak odası2
düz72 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

72.17 Sqm 2 Bedroom w/ Pool Views in South Beach Boutique Chic Pattaya Condo For Sale - SBC03
Location: Soi Orissa Alley, Pratumnak Hill, PattayaBedro...

Diğer
Teklifin yaşı: 152günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

ซอยพระตําหนัก 6, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar