SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
92 592 €
(2 437 € / m²)
Satış
1
1
38 m²
ซอยนาเกลือ 16/1, เมืองพัทยา

yatak odası1
düz38 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Sea View Condo for Sale – City Garden Tropicana, Wongamat
Experience resort-style living in this elegant 1-bedroom, 1-bathroom sea view condo located ...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 159günler
Güncellendi: 147günler

Yerellikler

ซอยนาเกลือ 16/1, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Roof21 Thailand

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar