SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
323 879 €
(4 262 € / m²)
Satış
2
2+
76 m²
จอมเทียนสายหนึ่ง, เมืองพัทยา

yatak odası2
düz76 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

76.92 Sqm 2 Bedroom w/ Sea Views in Seaspire Jomtien Condominium Pattaya Condo For Sale - SEAJ05
Location: Jomtien Beach Road, Jomtien, Pattaya

Diğer
Teklifin yaşı: 167günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

จอมเทียนสายหนึ่ง, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar