SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
276 673 €
(2 128 € / m²)
Satış
2
2+
130 m²
สุขุมวิท พัทยา 10, เมืองพัทยา

yatak odası2
düz130 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

130 Sqm 2 Bedroom w/ Sea Views in Ananya Beachfront Naklua Condominium Pattaya Condo For Sale - ANY05
Location: Soi Naklua 4 Alley, Naklua, Pattaya

Diğer
Teklifin yaşı: 190günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

สุขุมวิท พัทยา 10, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar