SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
66 186 €
(2 647 € / m²)
Satış
Atipik
1
25 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

yatak odasıatypical
düz25 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This is 1 Bedroom, 1 Bathroom Condo for Sale in Pattaya South, offering 25.44 Sqm of living area, located on the 2nd floor, comes full furnished, Euro...

Diğer
Teklifin yaşı: 335günler
Güncellendi: 335günler

Yerellikler

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Kinnara

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar