SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
188 068 €
(3 188 € / m²)
Satış
Atipik
2+
59 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

yatak odasıatypical
düz59 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Arcadia Millennium Tower is a condo and apartment project located in Nong Prue, Pattaya and it is scheduled for completion in Dec 2021. It has 803 uni...

Diğer
Teklifin yaşı: 333günler
Güncellendi: 333günler

Yerellikler

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Kinnara

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar